Najnowsze informacje :
Home / Aktualności / DentiCover Cup 2017 – Zimowy Turniej Piłki Nożnej w kat. wiekowej młodzik 2004/2005 (relacja)

DentiCover Cup 2017 – Zimowy Turniej Piłki Nożnej w kat. wiekowej młodzik 2004/2005 (relacja)

Turniej odbył się 04 lutego w hali widowiskowo – sportowej Gryf Arena w Gryficach. Udział w nim wzięło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy i grały systemem każdy z każdym. Mecze rozgrywane były 1 x 12 min. Zawody sędziował Pan Krzysztof Wilczyński z KS ZZPN.

W grupie A znaleźli się: MKS Sparta Gryfice I, GRYF Kamień Pom., Polonia Płoty oraz AP Technik Świdwin

W grupie B zagrali: MKS Sparta Gryfice II, Rega Trzebiatów, Błękitni Trzygłów, LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal

Po rywalizacji w grupach najlepsze zespoły z miejsc 1 i 2 utworzyły pary półfinałowe, rywalizując o awans do finału tj.

Wybrzeże Rewalskie Rewal – AP Technik Świdwin wynik meczu 3:0

Gryf Kamień Pom. – Błękitni Trzygłów wynik meczu 4:1

Po meczach półfinałowych, zmierzyły się ze sobą drużyny, które w grupach zajęły miejsca 3 i 4.

W meczu o miejsca 5 – 6 Polonia Płoty wygrała z Regą Trzebiatów 4:1, o miejsce 7 -8 Sparta I Gryfice przegrała ze Spartą II Gryfice 0:3.

Następnie odbywały się mecze finałowe. Mały finał, w którym zagrali przegrani z półfinałów, wygrała drużyna AP Technik Świdwin, która zwyciężając Błękitnych Trzygłów 3:0, zajęła 3 miejsce w turnieju.

W finale turnieju DentiCover Cup 2017, Wybrzeże Rewalskie Rewal nie dało szans Gryfowi Kamień Pomorski, zwyciężając w meczu 3:0. Tym samym ekipa z Rewala wygrała cały turniej.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i okolicznościowe medale. Najlepszym strzelcem został Cyprian Włodarczyk – zdobywca 7 bramek, a najlepszym bramkarzem organizatorzy wybrali Szymona Tupko – Polonia Płoty. Zawodnicy za wyróżnienia indywidualne otrzymali nagrody rzeczowe w postaci piłki i rękawic bramkarskich.

Turniej DentiCover Cup 2017 dostarczył sporo emocji, a żywiołowy doping licznie zgromadzonych kibiców dodawał ,,pieprzu” tej dobrze zorganizowanej imprezie. Miło było usłyszeć po zakończeniu turnieju ciepłe słowa od uczestników za dobrą organizację, sportową atmosferę, wiele nagród i poczęstunek.

Organizatorem zawodów byli: MKS Sparta Gryfice

Denti Cover Klinika Stomatologiczna – Jakub Wyczkowski

Ponadto szczególne podziękowania dla RODZICÓW grupy Młodzika MKS Sparta Gryfice a w szczególności dla mam naszych pociech z Klubu Młodzik MKS Sparta Gryfice, które zadbały aby nikt, w tym kibice nie wyszedł głodny z hali. Wielkie podziękowania dla Pana Janusza Budzelewskiego i Jakuba Wołocha, którzy czynnie włączyli się w organizację turnieju DentiCover Cup 2017.

Zobacz również

Ferie w mieście czyli rozkład jazdy. Co gdzie, kiedy na terenie powiatu….

Już za niespełna tydzień dzieci i młodzież Powiatu Gryfickiego rozpoczną długo oczekiwane ferie zimowe. Zapewne …