Najnowsze informacje :
Home / Kultura / Najbliższe wydarzenia / KAPITOL BOWLING CUP – już wkrótce drużynowy turniej gry w kręgle

KAPITOL BOWLING CUP – już wkrótce drużynowy turniej gry w kręgle

Gdy prawie dwa lata temu rozegraliśmy turniej w kręgle w gościnnym Centrum Rozrywki Rodzinnej „Kapitol” nikt z biorących w nim udział zawodników nie przypuszczał, że na kolejny przyjdzie nam tak długo czekać. Owszem próbowaliśmy skrzyknąć się kilka miesięcy później, jednak zwykła codzienność stanęła na przeszkodzie zaś pomysł turnieju oraz ligi w Gryficach trafił na półkę. Na szczęście pomysł, który w rozmowach wówczas wykiełkował nie został przykryty zbyt grubą warstwą kurzu, dzięki czemu całkiem niedawno, w czasie dość luźnej rozmowy z panią Izą Malicką obecnym dzierżawcą „Kapitolu” doszliśmy do wniosku, że najwyższa już pora przetrzeć turniejowe tory gryfickiej kręgielni.

Od pomysłu do realizacji jak się okazało było całkiem blisko i stąd dziś mamy przyjemność zaprosić miłośników „bowlingu” do obejrzenia pierwszego zimowego turnieju „Kapitol Bowling Cup”, który da początek, o czym jesteśmy przekonani regularnym rozgrywkom.

17. luty godzina 18.00 to nasza linia startu. Tego dnia 32 zawodników, którzy stworzą 8 drużyn rozpocznie rywalizację o puchar oraz co wydaje się ważniejsze w kontekście turnieju mistrzów kwalifikację, pozwalającą po rozegraniu 4 kolejnych turniejów zagrać wśród najlepszych gryfickich drużyn o tytuł Mistrzów Gryfic i okazały puchar.

Przy okazji zapowiedzi już dziś prezentujemy turniejowy plakat oraz zapraszamy do odwiedzenia kręgielni w „Kapitolu”. Kto wie być może to właśnie Wasza firma otrzyma w najbliższych dniach zaproszenie od organizatora, jakim jest kręgielnia „Kapitol” do udziału w nim. Przypominamy też, że w oczekiwaniu na listonosza warto już dziś potrenować, do czego Was serdecznie zapraszamy.

Zobacz również

Cztery tony podłogi

13 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej o godz. 18.00 w satyrycznym monodramie pt.„Cztery tony podłogi” …